Amerikas Tirdzniecības Palāta Latvijā (ATPL) ir biedrība, kuras sastāvā ir aptuveni 150 uzņēmumu un individuālo biedru. ATPL ir vadošā ārvalstu tirdzniecības palāta Latvijā, kuras biedru vidū ir gan uzņēmumi, kuriem ir tiešas tirdzniecības saites ar ASV, gan citi starptautiskie un vietējie uzņēmumi, kuri atbalsta ATPL misiju un mērķus. ATPL galvenais finansējuma avots ir biedru dalības maksa. Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā darbojas kopš 1993. gada, kad to nodibināja 27 ASV investori. ATPL mērķi ir sakņoti četros pamatprincipos: godprātīga, atbildīga, uz sadarbību un izcilību vērsta darbība.

Misija un mērķi

Aktivitātes

ATPL iestājas par labas korporatīvas pārvaldības principiem, tādējadi veicinot labāku investīciju un uzņēmējdarbības vidi valstī.

Deklarācija par labu korporatīvo pilsonību

2008. gadā Amerikas tirdzniecības palātas valde uzsāka iniciatīvu, lai formulētu principus labas korporatīvas pilsonības veidošanai Latvijas biznesa vidē. Deklarācijas par labu korporatīvo pilsonību izstrādē piedalījās palātas un valdes locekļi, uzņēmēji un nevalstisko organizāciju vadītāji. 2009.gada 12.martā biedru pilnsapulcē to svinīgi parakstīja pirmie biedru uzņēmumi.

Šeit Jūs varat aplūkot Deklarāciju par labu korporatīvo pilsonību.

Content LV — American Chamber of Commerce in Latvia