Upcoming events

Value-based procurement in Latvian hospitals

Sep 22, 2022 from 13:00 till 15:00
Online

Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā veido pasākumu ciklu, lai veicinātu zināšanas un izpratni par medicīnisko ierīču iepirkumu, balstoties uz to ilgtermiņa vērtību (“vērtībā balstīti iepirkumi”). Pasākumu cikls balstās uz 2022.gadā izstrādāto Vērtībās balstītas veselības aprūpes koncepciju

Aicinām veselības aprūpes iestāžu un ārstniecības nozares profesionāļus iesaistīties šajos pasākumos, lai attīstītu iepirkumu stratēģiju, ievērojot gan ārstniecības mērķus, gan  pacientu intereses. Pasākumu mērķis ir veicināt kvalitatīvāku medicīnisko aprūpi, tajā skaitā: 
• samazināt pacientu mirstību un hospitalizācijas laiku, 
• efektivizēt ārstu darbu,
• ļaut ārstniecības personām izvēlēties, ar kādām ierīcēm ārstēt un aprūpēt pacientus. 

2022.gada 22.septembrī pasākumu cikla pirmajā daļā iepazīstinājām interesentus, kā saimnieciski izdevīgi iepirkt pacientiem un ārstniecības iestādēm labākos risinājumus. Lekciju vadīja zvērināta advokāte Sorainen Latvijas birojā Katrīne Pļaviņa-Mika. Katrīne vairāk kā 10 gadus pārstāv uzņēmumus strīdos Iepirkumu uzraudzības birojā un tiesās, vada Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras Publisko iepirkumu likuma komiteju un piedalījusies iepirkumu jomas normatīvo aktu tapšanā kopš 2016.gada.

Katrīnes Pļaviņas-Mikas prezentācija ir pieejama šajā saitē

Pasākumu atklāja Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā izpilddirektore Līga Smildziņa-Bērtulsone un Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā Veselības darba grupas vadītāja Dita Erna Sīle, iepazīstinot ar plānoto pasākumu ciklu un 2022.gadā izstrādāto Vērtībās balstītas veselības aprūpes koncepciju

Savukārt pasākumu cikla otrajā daļā vebināra dalībnieki tiek aicināti uz meistarklasi, lai kopā ar kolēģiem no vadošajām Eiropas slimnīcām apspriestu praktiskus piemērus tādu iepirkumu organizēšanai, kas balstīti uz ārstniecības iestāžu, ārstu un pacientu ieguvumiem salīdzinājumā ar gadījumiem, kad tiktu izmantots tikai zemākās cenas kritērijs.

Sign up

Your Name(s) *:
Your Company:
Phone *:
E-mail *:
Invited by member:
Security code *:

By signing up for the event I give my consent for publishing my contact details in AmCham database as well as taking photos and videos at all types of AmCham events and use them for the purposes of reflecting the respective events on its webpage and social network pages incl. webpages & social media of AmCham partners in case of joint events.

< Back to Events

Categories

MITIGATE

Feedback

AmCham is a place to meet representatives of other industries and understand the business environment.

Signe Velina, Market Access Manager Latvia of Johnson & Johnson

AmCham and PwC share the same values and targets to achieve socially.

Zlata Elksnina-Zascirinska, Country Managing Partner at PricewaterhouseCoopers