Upcoming events

LCCI & AmCham holds the 3rd seminar on US market

May 10, 2017 from 15:00 till 17:00
LCCI, Kr.Valdemara Street 35

Mārtiņa Tiknusa, Gateway & Partners prezentācija

Dāvja Siksnāna, Printful prezentācija

Laura Lietavieša, Infogram prezentācija

Toma Zvidriņa, LIAA prezentācija

Trešais AmCham Latvia un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) rīkotais seminārs par ASV tirgu programmas Gateway to the USA ietvaros notika šā gada 10.maijā LTRK telpās.

Pasākumā ar prezentāciju par Latvijas uzņēmēju iespējām ASV tirgū uzstājās jaunās Latvijas ārējās ekonomiskās pārstāvniecības ASV vadītājs Toms Zvidriņš. Mēs dzirdējām arī ieskatu dažādos praktiskos ASV tirgus aspektos un uzklausījām pieredzi no diviem no Latvijas lielākajiem veiksmes stāstiem ASV – uzņēmumiem Printful un Infogram.

Gateway to the USA programmas semināru mērķis ir informēt uzņēmumus par aktuālo un noderīgo saistībā ar tirdzniecību starp Latviju un ASV, kā arī sniegt Latvijas uzņēmējiem vērtīgu informāciju par ASV tirgu. Šajos semināros uzstājas gan ministriju un vēstniecību pārstāvji, gan eksperti, gan arī paši uzņēmēji, kas jau darbojas ASV tirgū un var dalīties savā pieredzē.

Lai pievienotos "Gateway to the USA" programmai un izmantotu plašākās tās sniegtās iespējas, tostarp tiktu savienots ar programmas konsultantiem, uzņēmumam ir jābūt AmCham vai LTRK biedram un jāiesniedz pieprasījums sākt aktīvu dalību programmā rakstiski vienai no organizācijām. Lai pieteiktos Gateway to the USA programmai lūgums aizpildīt anketu, kura ir pieejama šeit: http://bit.ly/2q90rNi

Lai uzzinātu vairāk par programmu un tās iespējām, lūdzu sazinieties: kristaps.supe@chamber.lv; +371 6720 1109 vai lina.karklina@amcham.lv; +371 6721 2204.

< Back to Events

Categories

Eversheds Sutherland Bitans

Feedback

AmCham is a 'must-join' organization for any company of scope or international ambition.

Karlis Cerbulis, Senior Vice President of NCH Advisors, Inc.

We are very pleased to be part of AmCham and are looking forward to driving innovation forward in Latvia.

Mikko Fernström, General Manager, Biogen Latvia