Upcoming events

Workshop on value-based procurement

Nov 02, 2022 from 13:00 till 17:30
Radisson Blu Ridzene Hotel, Reimersa 1

Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā rīkoja darbnīcu 2022.gada 2.novembrī viesnīcā Radisson Blu Rīdzene Hotel, lai kopā ar kolēģiem no vadošajām Eiropas slimnīcām apspriestu praktiskus piemērus medicīnisko ierīču iepirkumu organizēšanai, balstoties uz to ilgtermiņa vērtību. 

Pasākumu cikls tika veidots ar mērķi veicināt zināšanas un izpratni par vērtībā balstītiem iepirkumiem, pamatojoties uz 2022.gadā izstrādāto Vērtībās balstītas veselības aprūpes koncepciju

Pasākumu cikla pirmajā daļā 22.septembrī interesenti uzzināja, kā saimnieciski izdevīgi iepirkt pacientiem un ārstniecības iestādēm labākos risinājumus. Lekciju vadīja zvērināta advokāte Sorainen Latvijas birojā Katrīne Pļaviņa-Mika. 

Pasākuma cikla otrajā daļā dalībnieki kopā ar kolēģiem no vadošajām Eiropas slimnīcām apsprieda praktiskus piemērus tādu iepirkumu organizēšanai, kas balstīti uz ārstniecības iestāžu, ārstu un pacientu ieguvumiem salīdzinājumā ar gadījumiem, kad tiktu izmantots tikai zemākās cenas kritērijs.

Pasākumā ar lekcijām uzstājās MedTech Europe vērtībā balstītu iepirkumu vecākais konsultants Hanss Bakss, Dienviddānijas stratēģisko iepirkumu departamenta pārstāvis Karsten Kirkegaard, Ženēvas slimnīcas La Tour izpilddirektors Rodolphe Eurin, Sorainen vadošais speciālists un zvērināts advokāts Raivo Raudzeps un vairāku slimnīcu eksperti. 

Pasākuma darba kārtība ir pieejama šeit

 

< Back to Events

Categories

McCANN Riga

Feedback

Membership is an attestation that we belong to the modern Latvian business community.

Dace Silava-Tomsone, Managing Partner, COBALT

We re-affirm our commitment to the values that AmCham stands for and that we share.

Kārlis Danēvičs, Board member, Head of Credits and Risk at SEB Banka