Upcoming events

Launch of RESAH guidelines promoting value-based procurement

Oct 17, 2023 from 13:00 till 17:00
Hilton Garden Inn Riga Old Town, Grecinieku 25

Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā (AmCham) rīkotaja otro darbnīcau sadarbībā ar Sorainen par vērtībās balstītiem veselības aprūpes iepirkumiem 2023.gada 17.oktobrī viesnīcā Hilton Garden Inn Riga Old Town.

Darbnīcas laikā interesenti tika iepazīstināti ar rokasgrāmatu vērtībās balstītu iepirkumu ieviešanai un pielietošanai. Rokasgrāmata “VĒRTĪBĀS BALSTĪTS IEPIRKUMS: JAUNA IEPIRKUMU METODE” tapusi sadarbībā ar Francijas centrālo slimnīcu iepirkuma centru RESAH, lokalizējot to Latvijas vajadzībām. Tā ir pieejama ŠEIT

Darbnīcā ar lekcijām uzstājās MedTech Europe vērtībās balstītu iepirkumu vecākais konsultants Hanss Bakss, Abbott Francijas biroja stratēģiskās cenu noteikšanas un datu analīzes vadītājs, Hugo Senišolts un Sorainen zvērināta advokāte Katrīne Pļaviņa-Mika.

2022.gadā AmCham uzsāka pasākumu ciklu ar mērķi veicināt zināšanas un izpratni par vērtībā balstītiem iepirkumiem, pamatojoties uz 2022.gadā izstrādāto Vērtībās balstītas veselības aprūpes koncepciju.

Hansa Baksa prezentācija
Hugo Senišolta prezentācija

< Back to Events

Categories

Johnson & Johnson AB Latvia branch

Feedback

I look forward to promoting stronger U.S.-Latvia ties and working with AmCham members to ensure Latvia is a trusted destination for international business.

John Tully, Chairman of the Board of MikroTik

I would highly recommend membership to other professionals looking to expand their business connections.

Gundars Ziemanis, Latvia branch Country Manager, Siemens Healthineers