SOLD OUT: Workshop on value-based procurement

Oct 17 from 13:00 till 17:00
Hilton Garden Inn Riga Old Town, Grecinieku 25

Aicinām jūs rezervēt datumu Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā (AmCham) rīkotajai darbnīcai par vērtībās balstītiem veselības aprūpes iepirkumiem 2023.gada 17.oktobrī viesnīcā Hilton Garden Inn Riga Old Town, Grēcinieku ielā 25 no plkst.13.00 līdz 17.00. 

Darbnīcas laikā interesenti tiks iepazīstināti ar rokasgrāmatu vērtībās balstītu iepirkumu ieviešanai un pielietošanai. Rokasgrāmata tapusi sadarbībā ar Francijas centrālo slimnīcu iepirkuma centru RESAH, lokalizējot to Latvijas vajadzībām.

Darbnīcai 17.oktobrī laipni aicinām pieteikties veselības aprūpes iestāžu un ārstniecības nozares profesionāļus, lai attīstītu iepirkumu stratēģiju, ievērojot gan ārstniecības mērķus, gan pacientu intereses. 

Pasākums notiks latviešu un angļu valodā. Piesakoties lūdzam norādīt, vai Jums nepieciešams tulkojums no angļu uz latviešu valodu.

Pieteikšanās ir slēgta. Ja vēlaties pievienoties dabnīcai lūdzam rakstīt amcham@amcham.lv, mēs informēsim par iespēju atrast papildus vietu.

2022.gadā AmCham uzsāka pasākumu ciklu ar mērķi veicināt zināšanas un izpratni par vērtībā balstītiem iepirkumiem, pamatojoties uz 2022.gadā izstrādāto Vērtībās balstītas veselības aprūpes koncepciju.

< Back to Events

Categories

Swedbank

Feedback

Membership is an attestation that we belong to the modern Latvian business community.

Dace Silava-Tomsone, Managing Partner, COBALT

We re-affirm our commitment to the values that AmCham stands for and that we share.

Kārlis Danēvičs, Board member, Head of Credits and Risk at SEB Banka